منوی دسته بندی

قابلیت های پیام رسان Hisms

مزایای سامانه پیامک، های اس ام اس:

پیام رسان، های اس ام اس یکی از سامانه های قدرتمند در زمینه ارسال و دریافت پیام کوتاه می باشد. این پیام رسان با در اختیار گذاشن سرشماره 5000430 و تامین آن به صورت مستقیم از اپراتورهای اصلی مخابرات وب سرویس خود را با سرعت بالا و کمترین هزینه در اختیار کاربران قرار داده است. وب سرویس پیامک های اس ام اس امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه را از هر پلتفرم نرم افزاری و سخت افزاری برای شما فراهم می کند.

پشتیبانی 24 ساعته:

با توجه به نیازهای مشتریان در جهت پاسخگویی موثر به سوالات, پیگیری مشکلات و رسیدگی به شکایات ما را بر آن داشت تا با گردآوری اشخاص مجرب در زمینه پشتیبانی، به صورت 24 ساعته و در تمام طول هفته پاسخگوی شما مشتریان گرامی باشیم. و این اطمینان را داشته باشید که کارشناسان ما در بخش پشتیبانی، در اسرع وقت به رفع مشکل شما خواهند پرداخت.

پنل پیامکی ساده، کاربردی و سازگار با موبایل و تبلت

سامانه پیامکی، های اس ام اس به این جهت کارآمد می باشد که علاوه بر سادگی و چینش صحیح امکانات، محیط سازگاری با موبایل و تبلت دارد تا در صورت استفاده از سامانه با تلفن همراه در نمایش و کارکرد آن مشکلی وجود نداشته باشد.

تعرفه مناسب

تعرفه مناسب با تعرفه ارزان متفاوت است! ارزان بودن تعرفه ارسال پیامک دلیلی بر خوب بودن خدمات آن سامانه نیست.
باید تعرفه ارسال پیامک را در کنار امکاناتی که سامانه، های اس ام اس در اختیارتان قرار می‌دهد، بررسی کنید.

ارائه گزارش دقیق به کاربران سامانه

امکان گزارش گیری دقیق از ویژگی های یک سامانه پیامکی، های اس ام اس می باشد توسط این گزارش مشخص می شود چه تعدادی از پیامک ها به مخاطبان تحویل داده شده و چه تعداد به آنها نرسیده است.
برای اینکه در بازاریابی موفق باشید باید مرتبا بازخورد های خود را بررسی و ثبت کنید و متوجه نقص ها شوید و دنبال راه کارهای بهبود باشید .

بانک قوی، به روز و کامل شماره ها

سامانه پیامکی، های اس ام اس یک بانک کامل، جامع و به روز می باشد که شما می توانید بر اساس فعالیت خود از بانک شماره‌های مختلف سامانه استفاده کنید. مانند بانک مشاغل، اصناف، شهری، کد پستی و دیگر بانک های کاربردی.